top of page

Posty na forum

Administrator
07 mar 2022
In Witaj na forum
Karolina Jasińska #299 zadebiutowała na Mistrzostwach Świata Kobiet w Mantova zajmując 33. miejsce. Liczymy na kolejne starty, gratulujemy!
0
0
17
Administrator
05 mar 2022
In Witaj na forum
Karolina Jasińska na 35 startujących dziewczyn w Mistrzostwach Świata Kobiet była 31 (jutro następny wyścig). Udany debiut to mało powiedziane, wielkie gratulacje i kibicujemy dalej! Niestety Szymon Staszkiewicz nie zakwalifikował się do głównych wyścigów EMX 250
Brawo Karolina! content media
0
0
16
Administrator
15 sty 2022
In Witaj na forum
W Warszawie odbyło się oficjalne zakończenie sezonu motocrossowego 2021. Na spotkaniu wręczono puchary oraz szarfy zawodnikom w poszczególnych klasach. Zawodnicy naszego klubu zdobyli indywidualnie oraz zespołowo wiele tytułów, o czym informowaliśmy wcześniej szczegółowo. Na spotkaniu byli zawodnicy i przedstawiciele naszego klubu. Załączamy zdjęcia ,które otrzymaliśmy od Sebastiana Gazdy ojca naszego zawodnika Seweryna (więcej zdjęć dostępnych w galerii), który w pierwszym roku startów w klasie 125ccm zajął ostatecznie 3 miejsce, raz jeszcze wielkie GRATULACJE 008. Tak trzymaj w 2022 a efekty będą jeszcze lepsze.
Zakończenie sezonu 2021 content media
0
0
15
Administrator
08 paź 2021
In Witaj na forum
Witajcie, dziś mija tydzień od udostępnienia naszej strony. Napiszcie w komentarzach poniżej co wam się podoba na stronie, a co byście zmienili. Wszystkie opinie są mile widziane. Chciałbym, abyśmy razem stworzyli jak najlepszą witrynę :) . Dzisiaj pojawiły się również nowe zdjęcia w galerii, zapraszam do odwiedzenia tej właśnie zakładki. Przypominam również o tym, że forum jest tutaj dla wszystkich, także jeśli macie jakiś ciekawy temat do dyskusji lub jakieś pytanie śmiało twórzcie post. W ten weekend odbędzie się ostatnia runda Pucharu Polski. Informacje na ten temat już są na stronie, a w poniedziałek w zakładce "Aktualności" pojawi się mini artykuł z wynikami. Zachęcamy do kibicowania! Życzymy miłego weekendu
1
3
77
Administrator
23 sie 2021
In Witaj na forum
Witamy Was na nowo powstałej stronie Człuchowskiego Auto Moto Klubu. Mamy nadzieję, że przypadnie ona Wam do gustu. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji oraz do odwiedzenia zakładek "Aktualności" i "Galeria".
1
0
45
Posty użytkownika: Members_Page

Administrator

Administrator
Więcej działań
bottom of page