top of page
,7,y_edited.jpg

Podsumowanie 2021

Za oknem pada już nie pierwszy w tym miesiącu śnieg, świąteczna atmosfera zbliża się do punktu kulminacyjnego, jednak my jeszcze na moment wrócimy do minionego już sezonu, żeby na pewno nikt nie zapomniał naszych sukcesów ;)

Człuchowski Auto Moto Klub w sezonie 2021 brał udział w Mistrzostwach Polski (5 rund) oraz w Pucharze Polski (4 rundy). Nasi seniorzy oraz juniorzy startowali w klasach 65ccm, 85ccm, 125ccm, Mx Kobiet, MX 2, MX Open oraz MX Masters. W 2021 roku poprzez decyzję Głównej Komisji Sportu Motorowego naszemu klubowi nie przyznano organizacji rundy w zawodach. 

W 2021 roku łącznie w zawodach zgłoszonych było 36 zawodników naszego klubu, ostatecznie startowało 32. 

Seniorzy naszego klubu w ubiegłym sezonie zdobyli łącznie 2597 punktów i zajęli pierwsze miejsce zdobywając Klubowe Mistrzostwo Polski spośród wszystkich 28 klubów. 

Juniorzy naszego klubu zdobywając łącznie 1139 punktów zajęli 2 miejsce zdobywając tytuł Wicemistrzów Polski spośród wszystkich startujących 23 zespołów.

W pucharze Polski zdobywając łącznie 2060 punktów zajęliśmy 3 miejsce spośród 54 klubów. 

Trzeba przyznać że był to całkiem udany sezon. Co wam zapadło najbardziej w pamięć w trakcie ubiegłego roku? Podzielcie się tym na forum na naszej stronie, gorąco zachęcamy (link do forum na naszej stronie znajduje się poniżej tego artykułu oraz w menu głównym). 

Podsumowanie 2021 roku: Witamy
bottom of page